SUPER HORSES - Úvod

6. června 2010 v 20:19 | SisinQa |  SUPER HORSES ( komix- by Sisinqa)
Ahoj, toto je komix který píšu pro Bakuku... Tak si počtěte!!!!! xD


Komix budu psát způsobem:

(ne tento, tady najdete ukázku psaní)
klik - DÍVKA SE ZVLÁŠTNÍMI SCHOPNOSTMI (komix) - Jaký koli díl kromě úvodu sérií

MNO A TEĎ KOMIX:


BÁRA - 1. POSTAVA

Ahoj, jmenuju se Bára a jsem z Jorvického sirotčince. Moje rodiče jsem nepoznala. Vlastně je neznám vůbec. Je mi 15 let a bydlím jak jinak než v Jorviku na Jorvickém poloostrově. Mno, vlastně jsem bydlela. Po úspěšném dodělání ZZJV ( Základní Jezdecký Výcvik) mě objevila Georgeina, majitelka Ranče Na Špici a převzala mně. Jenomže už neměla místo pro mého koně, Lady Anne, a tak ho mám ustájeného v nedaleké vesničce Na Špici. Je to oldenburská bělka, rychlá a nespoutaná. Obě milujeme rychlost a skoky - Cross County. S mými nejlepšími kamarádky, Aničkou a Verunkou, jsem se seznámila ve vesnici Na Špici. Jejich koně, Narciuse a Ohnivého Šípa mají ustájené na ranči.
Můj příběh začíná dnem, kdy jsem se dozvěděla o Georgeině - ale to až v 1.díle!!!

Tak to jsem já a Lady Anne:
ANIČKA - 2. POSTAVA


Ahoj, jmenuju se Anička, ale holky ze stáje mi neřeknou jinak než An. Můj otec je bohatý, vlastní Jorvické stáje a stáje v Hilcrastu. Moje blond vlasy nosím úhledně sepnuté v culíku, jinak mi to vadí. Můj kůň Narcius miluje distanční závody, což není problém, Na Špici je 1 distanční závod - jako stvořený pro nás. Narcius je Shagya Arab - inteligencí přímo přetéká. S Bárou jsem se opravdu seznámila až na ranči. Její Lady Anne neznám do teď, ale Bára mi slibuje, že mi ji v bližší době představí, stejně jako Verči, mojí další kamarádce:-)
Tak to jsem já a Narcius: 


VERONIKA - 3. POSTAVA


Ahoj, jsem pposlední členka "Blonďatého tria" - jak se s Bárou a An nazýváme. Celým jménem jsem Veronika, lidi ve stáji mi chvíly říkaly Verčo nebo Very, ale po příchodu Báry jsem prostě Nika. S Bárou jsem se seznámila ve stejný den jako An, ale s An jsem se znala už ve městě kde jsem dřív bydlela. Pak jsem se odstěhovala. Po asi 3 měsících odloučení se přistěhovala i An, pak i Bára. Bohužel, na mém andaluském koni Ohnivém Šípovi se nedá jezdit kvůli otravě. 4 holky otrávily den před příchodem An a Narciuse všechny koně patřící k ranči a vesnici. Šíp je ustájen na ranči, kde má koně z neznámého důvodu i An :-( . Já jsem s Bárou ve vesnici, jezdím na holštýnském Rainy Dreamovi. Dream je všestranný, nestihla jsem ho poznat, já miluju skoky. Takže musím jezdit Cross nebo Steeplechase. A Šíp má skoky nejradši!

Tak to jsem já a Rainy Dream:VEDLEJŠÍ POSTAVY:


  • ANETA F. - VEDLEJŠÍ POSTAVA 1

  • ANETA J. - VEDLEJŠÍ POSTAVA 2

  • KRISTÝNA - VEDLEJŠÍ POSTAVA 3

  • KAČKA - VEDLEJŠÍ POSTAVA 4

  • GEORGEINA - POSTAVA 5 (majitelka Ranče Na Špici)

  • SAMANTA - VEDLEJŠÍ POSTAVA 6

  • ALICE -  VEDLEJŠÍ POSTAVA 7

  • SABINE - POSTAVA 8 (majitelka Cross Country stezky U Špice)

  • HERMAN - VEDLEJŠÍ POSTAVA 9 (majitel Jorvických stájí)Mno  a to je o komixu SUPER HORSES asi vše. Bohužel nwm kdy přidám 1. díl. Pokusím se co nejdřív...    

Sisinqa - autorka tohoto komixu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama